Nasze zajęcia

 

Opłacona usługa realizowana jest w Multi Fitness Club   ul. Gałeczki 30 40-500 Chorzów

 


HIP-HOP

Hip-hop to jeden z najbardziej popularnych stylów tanecznych. Zaliczany jest do Street dance, tzn. tańców ulicznych i wywodzi się z Nowego Yorku. Wyróżniamy wiele odmian hip-hopu, między innymi oldschool, new age, new style, freestyle. To wszystko sprawia, że hip-hop jest bardzo róźnorodnym stylem tanecznym, a na zajęciach każdy uczestnik odnajdzie w nim coś dla siebie.

Cena: 15zł

CARDIO+PŁASKI BRZUCH

Ten zastaw obejmuje zarówno ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową szczególnie na brzuchu, jak burpees, kopnięcia czy podskoki z kolanem, jak i ćwiczenia wzmacniające i rzeźbiące mięśnie brzucha, jak deski, siad równoważny czy różne modyfikacje standardowych brzuszków. Serdecznie polecamy!

Cena: 15 zł

FULL BODY WORKOUT

Cena: 15zł

TABATA+płaski brzuch

Tabata to forma niezwykle intensywnego wysiłku interwałowego. Powoduje wytworzenie tak zwanego długu tlenowego, który pozwala wyprowadzić organizm ze stanu obniżonego pH i usunąć produkty beztlenowych przemian powysiłkowych.

Cena: 15zł

PILATES +STRETCHING

Połączenie dwóch form zajęć – Pilates, czyli ćwiczeń wzmacniających przede wszystkim mięśnie głębokie brzucha, kręgosłupa i miednicy, oraz stretchingu czyli ćwiczeń rozciągająco – relaksujących ukierunkowanych na poprawę elastyczności mięśni oraz usunięcie napięć.

Na zajęciach nauczyć się można kontroli własnego ciała, prawidłowego oddechu, poprawnej postawy. Zajęcia wyciszają i relaksują. Przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na stopień zaawansowania

Cena: 15ZŁ

DANCE

Cena: 15zł

CARDIO+PŁASKI BRZUCH Rafał K

Cena: 15

TBC z Rafałem K

Cena: 15

TABATA z Kasią P

Cena: 15,00 zł

BRZOSKWINKA( BRAZYLIJSKIE POŚLADKI Z RAFAŁEM

Cena: 15

Rowerek wodny

Cena: 20zł

Kajak

Cena: 20zł

SUP

Cena: 15

BOISKO DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Cena: 30

Wakeboard

Cena: 30

do góry